Spotkanie z Arturem Banachem

Spotkanie z Arturem Banachem

Program MBA-SGH serdecznie zaprasza na wystąpienie Artura Banacha, partnera w Movens Capital, połączone ze śniadaniem biznesowym dedykowanym studentom i absolwentom MBA-SGH z udziałem Gościa, które odbędzie się we wtorek 21 maja 2019 w Szkole Głównej Handlowej (budynek główny).

Artur Banach jest Partnerem w Movens Capital, funduszu VC inwestującym w firmy technologiczne o potencjale międzynarodowym. Wierzy, że uczenie maszynowe i algorytmy sztucznej inteligencji głęboko zmienią otoczenie biznesowe w ciągu najbliższych 3-5 lat.

Jest też doświadczonym przedsiębiorcą, który przez ponad 17 lat kreował kierunki rozwoju rynku digital w Polsce. Od 2001 roku razem z Netsprintem rzucał wyzwania globalnym konkurentom. Odpowiedzialny za ewolucję firmy, która na przestrzeni lat z największej polskiej wyszukiwarki przeistoczyła się w unikatowy w skali regionu (150+zatrudnionych) ekosystem firm adtech i martech – Grupę Netsprint (po dołączeniu LeadR, oraz akwizycjach Adrino, Whitepress i WaytoGrow).

 

Program Spotkania:

8.30-9.15 – śniadanie ze studentami i absolwentami MBA-SGH

9.30-11.0010 najważniejszych kroków do polskich jednorożców – perspektywa VC i przedsiębiorcy – część otwarta

 

Temat wystąpienia:

Firmy VC zmieniły w skali globalnej zasady budowania międzynarodowych firm technologicznych. Dzięki rodzącemu się ekosystemowi VC Polska ma szanse przystąpić do tej gry. Artur Banach, Partner w Movens Capital, a wcześniej wieloletni CEO Netsprint opowie jakie są główne zasady, których powinny trzymać się founderzy i fundusze, aby wykorzystać polską przedsiębiorczość do budowania jednorożców.

Absolwenci i studenci MBA-SGH, którzy chcieliby wziąć udział  w śniadaniu biznesowym z p. Arturem, proszeni są o wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem https://bit.ly/2DSZ2R5 do dnia 17 maja.